تبلیغات
علمی - کپسول افزایش سایز شیر مردان آفریقایی

علمی
 
جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنیدکپسول افزایش سایز شیر مردان آفریقایی
قیمت: 590,000 ریال
روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده
به عنوان بزرگترین موفقیت توسط U.S ، گروه هربا از میان تلاش های بیش از 10 دانشمند نخبه و به همراه جادوی تکنولوژی THR ، محصولی ارائه کرده اند که به منظور تحریک قوی قدرت ج.ن.سی مردانه به کار می رود و روی سیستم تناسلی اثر می گذارد . در نهایت منجر به رشد طولی و افزایش ضخامت (کلفتی) آ.ل .ت تنا-سلی مرد می شود . مصرف این محصول منجر به رابطه ای با عشق آتشین به وسیله جسمی حجیم و متورم می شود . ترکیب انواع گیاهان ویژه ، توان جن .سی را به وسیله درمان آسیبهای آ.ل .ت تناسلی یا عوامل مضر دیگر به دلایل گوناگون ، باز می گرداند (بهبود می بخشد) . این محصول به طور موثری حساسیت های نامساعد را که اغلب منجر به تهییج فوق العاده و انزال زودرس می شوند ، کاهش می دهد . Africa male lions با تحمیل یک کنترل سخت بر روی مرکز قدرت انزال ، مانع شتاب کردن افرادی که از این محصول استفاده می کنند ، می شود و به آنها کمک می کند که مدت بیشتری دوام بیاورند .
به دلیل اینکه این محصول از ترکیب انواع گیاهان ساحته شده است سریعا اثر می گذارد ، به راحتی قابل تحمل است ، هیچ جزء سمی در آن نیست و همچنین هیچ عارضه جانبی ندارد . به علاوه به دلیل بازرسی های و کنترل مرحله به مرحله در طول دوره تست خواص دارویی محصول ، این فراورده همه شرایط لازم برای گواهی بین المللی را داراست . روش استفاده : در زمان نیاز یک کپسول را به همراه آب جوشیده گرم مصرف نمایید . (با استفاده از یک کپسول 10 تا 20 دقیقه قبل از رابطه س.ک .سی اثر قابل توجهی خواهید دید )
روشهای خرید این محصول: 1- خرید پستی ( دریافت وجه هنگام تحویل كالا): كه در اینصورت محصول ظرف 4 الی 6 روز كاری به دست شما رسیده و مبلغ آنرا هنگام تحویل كالا به مامور پست میدهید. 2- واریز وجه به حساب (خرید نقدی): كه در اینصورت 10% تخفیف به خرید اختصاص یافته و محصول ظرف حداكثر 2 روز كاری به دستتان میرسد. شرایط خرید به تعداد زیاد: 1- خرید 3 تا 6 عدد: واریز به حساب 20% و خرید پستی 10% تخفیف 2- خرید 7 تا 12 عدد: واریز به حساب 25% و خرید پستی 15% تخفیف 3- خرید بالای 12 عدد: واریز به حساب 30% و خرید پستی 20% تخفیف
برخی از امکانات و قابلیتها:
درمان زود انزالی
افزایش دهنده سایز آ.لت
محصول آمریکا
برای رسیدن به موفقیت دچار اضطراب نشوید و دارو را بیش از حد نیاز مصرف نکنید
این دارو را همزمان با داروهای شیمیایی دیگر مصرف نکنید .
اگر مدت زمان رابطه تان بدون داشتن انزال خیلی طولانی شد دارو را با آب سرد میل کنی
این دارو را در طول مدت 24 ساعت به صورت مکرر مصرف نکنید
اثر این دارو با نوشیدن از بین نمی رود
با ماندگاری اثر 180 ساعته
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگ