تبلیغات
علمی - کپسول درمانگر زود انزالی جین سینگ

علمی
 

جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید  

 

 

 

کپسول درمانگر زود انزالی جین سینگ

1813قیمت: 650,000ریالروش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

مجصول،از مواد نادر دارویی نظیر عصاره اسب دریایی آلاسکایی، شاخ گوزن پوشیده از موی ریز یا کرک، قارچ کاترپیلار چینی،اپیمدیوم ساخته شده است.بر اساس نظریه های طب چینی،این محصول نه تنها قادر است عملکرد ارگان های بدن را به طور دائم تقویت کند بلکه هم چنین می تواند محل جمع آوری مایع منی را جهت کنترل انتشارمنی در اختیار بگیرد. این محصول کمک می کند به لذت ج.ن.سی به وسیله درمان انزال زودرس،ناتوانی ج.ن.سی،کاهش توانایی ج.ن.سی که ناشی از کلیه عوامل فیزیولوژی منجر به کمبود ج.ن.سی است.این محصول قادر است تولید فاکتور PDA درغده آدرنال را به طور موثری فعال کند.این محصول نه تنها باعث افزایش مایع منی می شود بلکه هم چنین باعث پرتاب شدیدتر و اوج لذت بیشتر برای چندین مرتبه می شود.مایع منی پس از رابطه س.ک .س.ی به سرعت در حال تشکیل خواهد بود و باعث افزایش فعالیت کلیه میشود.

موارد مورد استفاده: 1. آ.ل.ت تنا-سلی کوچک،هیپوپلازی تنا-سلی 2. اختلال نعوض،نعوض بدون سختی، زود انزالی در مردان فاقد میل جن .سی 3. طبیعی است که پس از مصرف،ا.ل .ت مرد متورم شود،اگر همراه قرص آب بیشتری بنوشید این قضیه پس از8 ساعت به حالت عادی برمیگردد.

روشهای خرید این محصول: 1- خرید پستی ( دریافت وجه هنگام تحویل كالا): كه در اینصورت محصول ظرف 4 الی 6 روز كاری به دست شما رسیده و مبلغ آنرا هنگام تحویل كالا به مامور پست میدهید. 2- واریز وجه به حساب (خرید نقدی): كه در اینصورت 10% تخفیف به خرید اختصاص یافته و محصول ظرف حداكثر 2 روز كاری به دستتان میرسد. شرایط خرید به تعداد زیاد: 1- خرید 3 تا 6 عدد: واریز به حساب 20% و خرید پستی 10% تخفیف 2- خرید 7 تا 12 عدد: واریز به حساب 25% و خرید پستی 15% تخفیف 3- خرید بالای 12 عدد: واریز به حساب 30% و خرید پستی 20% تخفیف

برخی از امکانات و قابلیتها:

 • درمان انزال زودرس
 • درمان ناتوانی های ج.ن.سی
 • افزایش مایع منی
 • افزایش لذت ج.ن.سی
 • محصول چین برگرفته از گیاه جین سینگ

 •                                                                       

     
  تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
  قالب وبلاگ