تبلیغات
علمی - پکیج زناشویی 3 عددی شارک

علمی
 

جهت خرید روی عکس محصول ویا کلید خرید پستی کلیک کنید    

 

 

 

پکیج زناشویی 3 عددی شارک

   کد محصول: 1897

قیمت: 850,000 ریال

روش خرید: پستی

حاوی یک عدد کرم شارک پاور - یک اسپری تاخیری شارک و عصاره ی کوسه شارک اکسترکت. کرم شارک پاور : بزرگ و كلفت كننده ،افزایش میل جن.سی، طولانی شدن مدت نزدیکی ،دیر انزالی عمیق و... عصاره کوسه شارک اکسترکت : بر طرف کننده کوچکی آ ل ت و ضعف قوای جن سی اسپری تاخیری شارک : حساسیت آ ل ت را در حین مقاربت کاهش داده و انزال را به تاخیر می اندازد.

طریقه استفاده از محصول : کرم شارک را به صورت موضعی روزی دوبار استفاده نموده و میگزارید جذب پوست آل ت گردیده و تا 4 ساعت نشویید که به مرور زمان باعث افزایش سایز و قطر و کمک به درمان زودانزالی و رفع تیرگی پوست و فرم دهندگی آل ت میشود.عصاره شارک اکسترکت که حاوی 10 عدد قرص نچرال بوده و هر سه روز یکی استفاده میگردد و اثرات لحظه ای و به مرور زمان اثر درمانی در افزایش سایز و مشکلات نعوظ و زودانزالی دارد. اسپری تاخیری شارک نیز اثر تاخیری لحظه ای داشته و یه ربع قبل از نزدیکی به آل ت اسپری شده و تنها اسپرییست که حساسیت پوستی ایجاد نکرده و به دلیل داشتن روغنهای گیاهی و حیوانی علاوه بر قدرت تاخیر بالایی که دارد به مرور زمان اثر مکملی برای دومحصول بالا ایفا میکند.

روشهای خرید این محصول: 1- خرید پستی ( دریافت وجه هنگام تحویل كالا): كه در اینصورت محصول ظرف 4 الی 6 روز كاری به دست شما رسیده و مبلغ آنرا هنگام تحویل كالا به مامور پست میدهید. 2- واریز وجه به حساب (خرید نقدی): كه در اینصورت 10% تخفیف به خرید اختصاص یافته و محصول ظرف حداكثر 2 روز كاری به دستتان میرسد. شرایط خرید به تعداد زیاد: 1- خرید 3 تا 6 عدد: واریز به حساب 20% و خرید پستی 10% تخفیف 2- خرید 7 تا 12 عدد: واریز به حساب 25% و خرید پستی 15% تخفیف 3- خرید بالای 12 عدد: واریز به حساب 30% و خرید پستی 20% تخفیف

برخی از امکانات و قابلیتها:

 • بزرگ و كلفت كننده ،افزایش میل جن.سی
 • طولانی شدن مدت نزدیکی ،دیر انزالی عمیق
 • بر طرف کننده کوچکی آ ل ت و ضعف قوای جن سی
 • کاهش حساسیت آ ل ت و تاخیر انزال
 • دارای تاییدیه رسمی از وزارت بهداشت و درمان اتحادیه اروپا CE

 •                                                                       

       
  تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
  قالب وبلاگ